Ulubey M.Y Okulunda Akademik Yıl Açılışı Yapıldı.
Haber
13 Ekim 2021 - Çarşamba 16:57
 
Ulubey M.Y Okulunda Akademik Yıl Açılışı Yapıldı.
Ulubey Kaymakamı Erdoğan Törende tüm öğrencilere ve eğitimcilere başarılar diledi.
İlçe Haberleri Haberi
Ulubey M.Y Okulunda Akademik Yıl Açılışı Yapıldı.

1994 yılında Ulubey ilçemizde açılan ve bünyesinde Moda tasarım,Çocuk gelişimi,Turizm ve Seyahat hizmetleri,Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Optisyenlik Programı,Bankacılık ve Sigortacılık,Çocuk Gelişimi  gibi bbölümleri barındıran Uşak Üniversitesi Ulubey Meslek Yüksekokulun da bugün 2021-2022 yılı Akademik yılı açılışı yapıldı.

Bilhassa Meslek Yüksekokulu bünyesinde 9 yıldır bulunan Turizm ve Seyahat Programı bölümünün açılması ile birlikte Ulubey İlçesinin tanıtımına büyük katkı sağlayan Ulubey meslek yüksek okulu akademik yıl açılışına Ulubey Kaymakamı İsmail ERDOĞAN, Belediye Başkanı Veli KOÇLU, Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Hakkı NAKİLCİOĞLU, Ulubey MYO Müdürü Resmiye Nalan AYVAZOĞLU, Akademik Personel, Daire amirleri, öğrenciler ve Ulubey’li vatandaşlar katıldı.

Ulubey Meslek Yüksek Okulunda gerçekleştirilen 2021-2022 yılı Akademik Yıl Açılış Töreninde Açılış konuşması yapan  Kaymakam İsmail ERDOĞAN  ilçelerine eğitim almak için gelen tüm öğrencilere hoşgeldiniz diyerek öğrencilerin Ulubey ilçesini kendi evleri gibi hissetmelerini istedi ayrıca Kaymakam Erdoğan yaptığı konuşmada tüm öğrencilere ve eğitimcilere 2021-2022 Akademik yılında üstün başarılar diledi.

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: İzzet Dönmez
Etiketler: Ulubey, M.Y, Okulunda, Akademik, Yıl, Açılışı, Yapıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı