Uşak'lı Yönetmene Festivalde 2 Ödül Birden.
Haber
01 Kasım 2021 - Pazartesi 16:09
 
Uşak'lı Yönetmene Festivalde 2 Ödül Birden.
Uşak'lı Selman Nacar'ın Filmi Boğaziçi Film Festivalinde İki Ödül Aldı.
Yerel Haberler Haberi
Uşak'lı Yönetmene Festivalde 2 Ödül Birden.

9. Boğaziçi Film Festivali’nin ulusal uzun metraj yarışma filmlerinden olan İki Şafak Arasında, İstanbul seyircisiyle bir araya geldi. Selman Nacar’ın yönettiği filmin gösterimi, 26 Ekim Salı akşamı Atlas 1948 Sineması’nda gerçekleştirildi. Gösterim sonrası düzenlenen söyleşiye filmin yönetmeni Selman Nacar, yapımcılar Burak Çevik ve Diloy Gülün, oyunculardan Mücahit Koçak, Nezaket Erden, Bedir Bedir, Erdem Şenocak, Gülçin Kültür Şahin ve ekip üyeleri katıldı. Söyleşinin moderatörlüğünü ise akademisyen ve sinema yazarı Murat Tırpan gerçekleştirdi.   


Festivale katılan filmlerin gösteriminin birmesinin ardından düzenlenen ödül töreninde  festivalde ödül alan filmler ve kategoriler açıklanırken Uşaklı yönetmen Selman Nacar'ın senaryosunu yazıp yönettiği "İki Şafak Arasında"isimli film 2 ödül birden aldı..

 

Hemşehrimiz Selman Nacar'ın yönettiği İki Şafak Arasında isimli film 2021 Boğaziçi Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda en iyi ilk film ve en iyi erkek oyuncu ödüllerini aldı. 

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: İzzet Dönmez
Etiketler: Uşak'lı, Yönetmene, Festivalde, 2, Ödül, Birden.,
Yorumlar
Haber Yazılımı