Uşak'ta Derbi Kavgası 2 Yaralı 5 Gözaltı.
Haber
22 Kasım 2021 - Pazartesi 07:07
 
Uşak'ta Derbi Kavgası 2 Yaralı 5 Gözaltı.
Galatasaray Fenerbahçe Derbisinin Ardından Ortalık Karıştı 2 Yaralı.
Yerel Haberler Haberi
Uşak'ta Derbi Kavgası 2 Yaralı 5 Gözaltı.

Tüm Türkiye'yi ekran başına bağlayan ve dün akşam saat 19:00 da başlayan derbi heyecanı Uşak'ta da  tüm heyecanıyla yaşandı.

 

Dün gece oynanan ve sadece Türkiyede diil tüm Dünya da sonucu merakla beklenen karşılaşmaardan biri olan Galatasaray Fenerbahçe derbisinin bitiş düdüğü ile birlikte son dakikalarda attığı gol ile maçı 1-2 kazanan Fenerbahçe taraftarları Uşak İsmetpaşa caddesinde gzlibiyeti kutlama amacı ile toplandı,ilimiz 15 Temmuz meydanında toplanan Fenerbahçe taraftarları galibiyeti kutlayarak tezahuratlarla ortalığı inlettiği anlarda yine o mevkiden geçen Galatasaray taraftarlarının galibiyeti kutlayan Fenerbahçe taraftarları ile başlattıkları ağız dalaşı bir süre sonra sözlü tartışmaya ardından da kavgaya dönüştü.

 

Maçın ardından maç izledikleri mekanlardan caddeye çıkan Galatassaray ve Fenerbahçe taraftarlarının bir araya gelmesi ile başlayan kargaşada bıçaklar çekildi ve 2 taraftar muhtelif yerlerinden bıçaklanarak yaralandı.

 

Olayın ardından İsmet Paşa caddesinde genş güvenlik önlemleri alan Güvenlik güçleri olayların tekrarlanmaması amacı ile şehrin ana artellerinde güvenlik önlemleri alarak olası daha büyük olayların önüne geçti.

 

Yaşanan olaylar sonrasında Emniyet güçleri yaralamalara adı karışan 5 kişiyi göz altına aldı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: İzzet Dönmez
Etiketler: Uşak'ta, Derbi, Kavgası, 2, Yaralı, 5, Gözaltı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı